Izolacje natryskowe Płock
ocIeplanie pianką PUR

Nasza firma zajmuje się izolacjami natryskowymi oraz ociepleniem i izolacją metodą piankową z zastosowaniem piany PUR w Płocku i na terenie całego województwa mazowieckiego. Ocieplamy poddasza, dachy i ściany domów. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu.

TYLKO SPRAWDZONE MATERIAŁY

Realizujemy usługi tylko z wykorzystaniem sprawdzonych, trwałych i wysokiej jakości materiałów znanych producentów. To gwarant sukcesu każdej realizacji.

PAMIĘTAJ!

Tańsze materiały mogą spowodować, że ocieplenie nie będzie funkcjonowało w sposób prawidłowy. Proces izolacji ścian, dachu czy poddasza to czynność, którą wykonujemy na długie lata.

OCIEPLANIE PODDASZA PIANKĄ Płock

Jesteśmy firmą, która na rynku od wielu lat realizuje swoje usługi zarówno dla osób fizycznych jak i firm.  Skupiamy się wokół usług, które dotyczą szeroko rozumianej izolacji natryskowej w różnych konfiguracjach. Najbardziej popularną usługą jest ocieplenie pianką poddaszy Płock, ścian, dachów oraz budynków przemysłowych.

Przez lata swojej pracy, zebraliśmy zespół niezbędny do realizacji usług na najwyższym poziomie. Dodatkowo idziemy z duchem czasu i staramy się dostosować swoją ofertę do potrzeb współczesnego rynku. Świetnie wyszkolona i fachowa karda pracowników to nasza największa siła, która pozwoli utrzymywać nam stabilną i wysoką pozycje na rynku usług budowlanych w Płocku i całym województwie mazowieckim. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 20 osób na umowę o pracę, są to pracownicy przeszkoleni z zakresu przepisów BHP, posiadający zaświadczenia lekarskie, w tym również badania wysokościowe.

Posiadamy niezbędne zaplecze oraz sprzęt pozwalający na wykonywanie izolacji natryskowych pianką poliuretanową Płock. Dzięki temu realizujemy dla swoich Klientów najwyższej jakości prace związane ociepleniem pianką PUR – jesteśmy świadomi, że tylko połączenie takich czynników jak: profesjonalny sprzęt, produkty o najwyższej jakości i doświadczony operator gwarantują sukces w wykonywaniu izolacji.

IZOLACJA PIANKĄ POLIURETANOWĄ Płock

Wykonując izolacje pianką poliuretanową w Płocku stosujemy tylko profesjonalne i sprawdzone materiały. Mamy świadomość, że tylko dokładność, skrupulatność w połączeniu z najwyższej jakości produktami może przynieść zadowalający dla nas i Klienta efekt. Ponadto nasza oferta ma na względzie obecnie panujące na rynku warunki i możliwości naszych Klientów.

Zadowoleni Klienci są naszą najlepszą wizytówką. Każde zlecenie realizujemy z indywidualnym podejściem, co niewątpliwie pozwala przynosić jeszcze lepsze efekty. W naszej firmie nie ma miejsca na segregację klientów. Nie dzielimy ich na mniejszych i mniej istotnych lub większych oraz ważniejszych. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny i oferujemy mu zawsze optymalne rozwiązania, które odpowiadają najnowszym technologiom ociepleniowym przy pomocy pianki, granulatu i nie tylko. Nasze usługi są realizowane na terenie zakładów produkcyjnych, wspólnot mieszkaniowych oraz domów prywatnych.

Ocieplanie budynków Płock oraz ocieplanie poddaszy Płock metodą natrysku pianki poliuretanowej zdobywa coraz szersze grono zwolenników i  wypiera dotychczasowe sposoby izolacji termicznej takie jak wełna mineralna i styropian – jest to spowodowane tym, że parametry pianki znacznie przewyższają stosowane dotychczas materiały.

IZOLACJA FUNDAMENTÓW Płock

Tak jak w przypadku innych partii budynku izolacje fundamentów pianą przebiegają bardzo sprawnie dzięki wygodnej metodzie natrysku przeznaczonym do tego pistoletem. W ciągu jednego dnia można przeprowadzić prace termoizolacyjne na powierzchni liczącej nawet kilkaset metrów w Płocku.

Podczas zabezpieczenia fundamentów zwykle natrysk stosowany jest na hydroizolację aplikowaną na ścianę fundamentową. W tym miejscu można wyróżnić izolację lekką, średnią i ciężką. To, którą z nich należy zastosować w danym miejscu, zależy przede wszystkim od specyfiki podłoża i poziomu wód gruntowych.

W przypadku piasku, żwiru i innych gruntów łatwo przepuszczalnych wystarczające są lekkie, przeciwwilgociowe izolacje fundamentów. Podłoża słabo przepuszczalne – takie jak gleby gliniaste – wymagają z kolei zastosowania izolacji średniej. Typ ciężki zarezerwowany jest dla miejsc, które mogą być narażone na stały napór wody pod ciśnieniem.

IZOLACJA POSADZEK Płock

Pianka poliuretanowa ma zastosowanie m.in. jako izolująca warstwa podposadzkowa. Ocieplając posadzkę pianką PUR w Płocku można obniżyć końcową wysokość podłogi, co ma istotne znaczenie w doborze poziomu drzwi czy osadzenia schodów. Naniesiona warstwa pianki na posadzce cechuje się wysoką szczelnością i jest dodatkową ochroną dla ogrzewania podłogowego.

W porównaniu do powszechnych materiałów, takich jak styropian czy wełna mineralna, piankę PUR cechują znacznie lepsze parametry przewodzenia ciepła oraz odporność na mechaniczne zgniecenia. Pianka poliuretanowa jest również świetnym rozwiązaniem jako izolacja sufitu.

Ocieplenie posadzki pianką poliuretanową Płock posiada wiele zalet. Główną zaletą izolacji posadzki pianką jest niewielka grubość nanoszonej warstwy i zarazem bardzo korzystne właściwości materiału. Pianka ta posiada najwyższe parametry cieplne, jako jedyna w 100% zapobiega powstawaniu mostkom cieplnym, a przy tym jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Zastosowanie pianki zamknięto-komórkowej na posadzkach zyskuje na znakomitych właściwościach hydroizolacyjnych. Pianka PUR jest całkowicie nie do zastąpienia w przypadku podłóg przepełnionych różnego rodzaju instalacjami.

NASZE USŁUGI:

Ocieplanie poddasza Płock

Ocieplamy poddasza domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, budynków wielomieszkaniowych czy biurowców. Bez względu na okoliczności jesteśmy w stanie sprostać zadaniu.

Docieplanie dachów Płock

Ocieplamy poddasza domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, budynków wielomieszkaniowych czy biurowców. Bez względu na okoliczności jesteśmy w stanie sprostać zadaniu.

Izolacja fundamentów Płock

Ocieplamy poddasza domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, budynków wielomieszkaniowych czy biurowców. Bez względu na okoliczności jesteśmy w stanie sprostać zadaniu.

Izolacja posadzek Płock

Specjalistyczna metoda ocieplenia podłóg i posadzek. Podołogowa izolacja pianką jest najkorzystniejszą metodą ocieplenia posadzki łączącą najwyższą długotrwałość, ekologiczność oraz stopień izolacji hydrotermicznej.

Docieplenia hal i magazynów Płock

Ocieplamy poddasza domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, budynków wielomieszkaniowych czy biurowców. Bez względu na okoliczności jesteśmy w stanie sprostać zadaniu.

KONTAKT
Kontakt
  • Jesteśmy firmą realizującą usługi na terenie całego województwa mazowieckiego.
  • Adres:Strona do wynajęcia
  • Telefon:+48 600 600 600