Program Partnerski

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego, w którym zrzeszamy firmy zajmujące się szeroko pojętymi usługami budowlanymi i okołobudowlanymi, a także pielęgnacyjnymi w jednorodzinnej zabudowie mieszkaniowej.

 

 

Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy remontowe, budowlane, ogrodnicze, instalacyjne itp.

FIRMY ZRZESZONE W PROGRAMIE PARTNERSKIM

OPRYSKI4YOU

Sklep internetowy z preparatami owadobójczymi, zamgławiaczami, ozonatorami i innymi akcesoriami związanymi z szeroko rozumianą dezynsekcją i dezynfekcją.

SOS SKUP NIERUCHOMOŚCI

SOS Skup nieruchomości to jeden z większych skupów nieruchomości: działek, mieszkań czy domów za gotówkę w centralnej Polsce. Skup jest zainteresowany każdego rodzaju nieruchomościami, także obarczonymi problemami prawnymi.

KOW-MET OGRODZENIA PANELOWE

Specjalnością firmy są panele ogrodzeniowe. KOW-MET jest jednym z liderów w branży. Realizujemy zadania bez względu na warunki i lokalizację. Realizuje swoje usługi na terenie całego kraju.

ODKLESZCZANIE OGRODÓW

Każdy kto ma swój dom czy działkę nieraz zmagał się już z plagą komarów lub kleszczy w swoim ogrodzie. Z roku na rok, m.in. ze względu na łagodne zimy, jest coraz gorzej. Coraz więcej rodzin zastanawia się czy w ciepłe dni wpuszczać dzieciaki do ogrodu, martwi się również o swoich czworonożnych pupili. Kleszcze i komary są wszędzie. Dezynsekcja Warszawa to firma złożona ze specjalistów w dziedzinie usuwania owadów.

KOSTKA BŁSK

Firma specjalizuje się w profesjonalnych gorąco-wodnych usługach: mycia kostki brukowej i granitowej, elewacji, ogrodzeń betonowych czy sidingu.

DEKARZ MARKET

Specjalność firmy to generalna renowacja i regeneracja dachu. Jeśli pokrycie dachowe Twojego domu nadaje się do remontu ta firma jest dla Ciebie.

BIURO TECHNICZNE MARCIN KOWALCZYK

Firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu filtrów do wody, odżelaziaczy i odmanganiaczy, filtrów basenowych czy kuchennych. Badanie, analiza i uzdatnianie wody to ich specjalność.

DOMY BEZ POZWOLENIA

Firma specjalizuje się w budowaniu domów bez konieczności uzyskiwania pozwolenia na budowę. Domy te są funkcjonalne, ergonomiczne i ekonomiczne, dzięki materiałom, z których są zbudowane.

SERWIS DOMKÓW HOLENDERSKICH

Firma specjalizuje się w ogólnopojętym serwisie domków holenderskich. Naprawa, konserwacja i przeglądy instalacji gazowych, elektrycznych, wodnych itp.